Bloggpost

2026-07-27

Sista chansen att dela upp ditt köp i 12 månader utan ränta och avgifter

Qliro_sommar26_sistachansen_blogg.jpg

Sommarens bästa fotomöjligheter är inte över än, men vårt erbjudande med Qliro går snart ut. Till och med fredag den 31 juli kan du som privatkund dela upp ditt köp på 12 månader helt utan ränta och avgifter när du väljer Qliro i kassan.

Sommaren bjuder fortfarande på långa kvällar, semestrar, utflykter och mängder av ögonblick värda att bevara. Kanske har du funderat på att uppgradera kameran, investera i ett nytt objektiv eller komplettera med tillbehör som gör fotograferingen ännu roligare. Nu är det sista chansen att göra det med extra flexibel betalning.

När du handlar som privatkund hos oss och väljer Qliro i kassan kan du välja att dela upp betalningen på 12 månader helt utan ränta och avgifter. Du får tillgång till din nya utrustning direkt och kan betala i en takt som passar dig utan massa extra kostnader.

Oavsett om du vill dokumentera sommarens sista äventyr, förbereda dig inför höstens fotografering eller äntligen köpa utrustningen du har tittat på länge är det ett bra tillfälle att investera.

Men vänta inte för länge. Nu på fredag den 31 juli är sista dagen att ta del av erbjudandet.

credit-warning-symbol-data.svg

Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se